Zakwaterowanie

Oferujemy naszym gościom dwa domy; „Domek nad stawem” oraz „Zielony dom”.

Nasze obiekty posiadają rekomendację serwisu Meteor, który przyznał nam wyróżnienie – “Gwarancja Satysfakcji”.

Zielony dom

Do naszego domu zapraszamy gości  na większe, towarzyskie czy rodzinne spotkania, którzy będą mieli  możliwość spotkań w większym gronie , by cieszyć się ze  wspólnego  biesiadowania, rozmów i wspomnień, zabaw i śmiechu do białego rana.

 

Zapraszamy również pojedyncze rodziny, pary, osoby, które czują się świetnie w nowych sytuacjach, lubią poznawać nowych ludzi, nawiązywać nowe kontakty, integrować się z innymi.

Domek nad stawem

Jest to domek rodzinny, klimatyczny , położony wśród drzew nad stawem. Rozpościera się przed nim wspaniały widok na taflę wody  stawu i jeziora. Domek urządziliśmy z myślą o  rodzinie  z  dziećmi, które potrzebują na zmianę a to ciszy do spania i odpoczynku, lub przeciwnie, przestrzeni do głośnych zabaw.

 

Z racji bliskości stawu i jeziora domek chętnie wynajmowany jest przez wędkujących gości.

WAŻNE!

Rezerwację potwierdzamy e-mailem. Podając dane osobowe, liczba doroasłych i dzieci, termin pobytu. Na zwrotnego i-maila od gospodarzy należy wpłacić zaliczkę w kwocie 20% całego pobytu. Co jest gwarancją rezerwacji pokoju.

Odwołanie rezerwacji w terminie krótszym niż miesiąc przed planowaną datą przyjazdu równoważne jest z utraceniem wpłaconej zaliczki.

Odwolanie rezerwacji przez właściciela obiektu / z przyczyn niezależnych/ równoważne jest ze zwrotem 100% wpłaconej zaliczki.